Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Radosny festyn w parafii pw. Miłosierdzia Bożego

W parafii pw. Miłosierdzia Bożego odbył się w niedzielę XXI Rodzinny Festyn Parafialny "Podaruj dzieciom uśmiech".

© Paweł Sasiela

Nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Na najmłodszych czekał dmuchany park zabaw, liczne warsztaty i zabawy, choćby te przygotowane przez Harcerski Klub Żeglarski Widmo. Na scenie zaprezentowały się m.in. zespoły złożone z przedszkolaków czy Zespół Ludowy Chrośliczanie. Na orliku w meczu piłkarskim zmierzyli się przedstawiciele parafii z reprezentacją Urzędu Miejskiego. 

Prezentujemy fotorelację z wydarzenia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.