X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Radosny Dzień Dziecka w Mrowisku

W jaworskim Klubie Mrowisko odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Było radośnie, kolorowo i... śpiewająco!

© Paweł Sasiela

Na najmłodszych czekały gry i zabawy, jak choćby karaoke. Do tego malowanie buziek, wicie wianków i poczęstunek w postaci waty cukrowej oraz popcornu.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się Czarodziejski Dmuchany Zamek. Z kolei jaworska Policja znakowała rowery. Piątkowe popołudnie upłynęło w Mrowisku pod znakiem zabawy!

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora8 czerwca 2018 o 23:24
A co tam robi pani Renata ? Czy pracuje w Mrowisku, czy tylko wpadła przypadkiem, bo słyszała, że organizują Dzień Dziecka ?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.