Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Pysznie w Przybyłowicach

Tradycją Przybyłowic jest już coroczne Święto Makaronu. Także w tym roku było smakowicie oraz wesoło, ale nie zabrakło i rywalizacji.

© Paweł Sasiela

W zawodach na najlepsze danie z makaronem uczestniczyło pięć zespołów. Każda z drużyn uwijała się jak w ukropie, aby w godzinę przygotować wymyśloną przez siebie potrawę. Wszystkie zespoły korzystały z jednego stołu ze składnikami. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a jury w składzie z wicestarostą Stanisławem Laskowskim, wójtem Mirosławem Brzozowskim oraz dwoma gośćmi z Wrocławia i Wałbrzycha miało ogromny problem, by wskazać zwycięzców. Zgodnie podkreślano, iż każde danie jest znakomite i zasługuje na pierwsze miejsce.

Ostatecznie po długich naradach zdecydowano o następującej kolejności:

1. Przybyłowice
2. Myślinów
3. Męcinka
4. Pomocne
5. Małuszów

Nie były to jedyne atrakcje czekające na przybyłych. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli sprawdzić się w konkurencjach sportowo-zręcznościowych. Na scenie zaprezentowała się m.in. Perła z Przybyłowic. Przybyli poza daniami z makaronu mogli skosztować również specjalnie przygotowanego tortu.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Paweł
Paweł19 czerwca o 11:52
Super impreza należą się podziękowania całemu zespołowi organizatorów .Pozdrawiam Pa-weł
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.