Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Promesa na remont świetlicy w Godziszowej

10 sierpnia br. w Jeleniej Górze w siedzibie Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się podpisywanie umów oraz uroczyste wręczanie promes w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Wśród przedstawicieli gmin, którzy z rąk Marszałka Cezarego Przybylskiego odebrali promesy był również wójt gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz skarbnik Monika Białek. W sumie dofinansowanie z budżetu województwa otrzymało 90 gmin. Zadanie zgłoszone do konkursu przez Gminę Mściwojów dotyczy remontu świetlicy wiejskiej w miejscowości Godziszowa.

W ramach prac remontowych przewidziano do wykonania: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej (drzwi  z elementem przeszklenia), docieplenie poprzez ułożenie  warstwy płyt styropianowych, wykonanie sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych, ocieplenie sufitu warstwą wełny mineralnej, malowanie wnętrza świetlicy. W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego wyłoniony został wykonawca zadania tj. Zakład Usług Remontowo- Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec z Jawora. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowie października.

Przypomnijmy, iż celem konkursu jest wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu poprzez zaspokojenie najpilniejszych potrzeb związanych z poprawą warunków życia na wsi. Maksymalna wysokość pomocy to 50% kosztów kwalifikowalnych projektu. Na realizację pojedynczego projektu pomoc nie może przekroczyć jednak 30 tys. zł.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ex
ex23 sierpnia 2017 o 22:40
a miliclant z mecinki sie bawi......
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.