Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Projekt „Kapu-ścianka” podsumowany

Przez ostatnie trzy miesiące Jaworski Ośrodek Kultury realizował projekt pn. „Kapu-ścianka”. Dziś odbyło się jego oficjalne podsumowanie.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W foyer jaworskiego teatru zebrali się uczestnicy projektu wraz z opiekunami. Na wstępie wyświetlono prezentację multimedialną, która była wspomnieniem tego co udało się zrobić w ramach projektu. Grupa około 20 dzieci uczestniczyła w cyklu działań plastyczno-animacyjnych opartych na odkrywaniu bogactwa wzornictwa dekoracyjnego regionu, poznawaniu kulturowego zróżnicowania, a także próbie wypracowania czegoś na wzór regionalnego etnowzoru. W ramach zadania odbyły się warsztaty plastyczne, wycieczka do Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu, twórcze spotkania z zespołem folklorystycznym, happening, animacje muzyczno-plastyczne, plenerowy spektakl „FINTIKLUSZKI”, a także,,FolkŚCIANKA”, czyli malowanie muralu. Było co wspominać. 

Na zakończenie uczestnicy spotkania przeszli do budynku nr 16 w Rynku, gdzie mogli zobaczyć pięknie pomalowaną ścianę w etnowzory. W tym miejscu dużymi brawami podziękowano osobom pracującym nad tym projektem, czyli Honoracie Kulig - koordynatorce projektu oraz Iwonie Suchodolskiej i Małgorzacie Klimas - instruktorkom zajęć. Na ścianie zawisła pamiątkowa ramka z podpisami wszystkich uczestników. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Głąb:)
Głąb:)29 września 2017 o 23:01
Tytuł brzmi jak potencjalne hasło wyborze jednego z kandydatów do Rady Powiatu :D
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.