Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Pożar mieszkania przy Placu Wolności w Jaworze

W środę, 12 grudnia tuż przed godziną 22.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy Placu Wolności w Jaworze.

© OSP Jawor

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zaraz za zastępami JRG Jawor okazało się, że pożarem objęty jest lokal mieszkalny na piętrze. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osób zamieszkujących budynek oraz ugaszeniu pożaru.
Ewakuowano 11 osób, w tym troje dzieci. Jedna osoba z objawami podtrucia została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.
Działania zakończyliśmy po godzinie 2 w nocy
- relacjonują strażacy z OSP Jawor.

Siły i środki:
441-21 JRG Jawor
441-25 JRG Jawor
441-90 JRG Jawor (KDR 02)
449-21 OSP Jawor
449-52 OSP Paszowice
Drabina z JRG Legnica
Zespół Ratownictwa Medycznego
Pogotowie Energetyczne
Pogotowie Gazowe
Policja

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.