Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Powiatowy Dzień Strażaka w Jaworze

W dniu 19 maja odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka zorganizowane wspólnie przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Jaworze.

© Powiat Jaworski

Rozpoczęły się one mszą świętą w Kościele pw. św. Marcina w Jaworze. Następnie na jaworskim Rynku odbył się centralny punkt obchodów - uroczysty apel. Przybyłych gości przywitali Komendant Powiatowy PSP w Jaworze - mł. bryg. Waldemar Sarlej wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaworze - dh Janem Grygorcewiczem.

Obchody Dnia Strażaka były okazją do wyróżnienia osób, które swoją pracą, postawą i zaangażowaniem przyczyniły się do poprawy stanu ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu jaworskiego. Były awanse oraz odznaczenia.

Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się m.in. Poseł na Sejm RP Elżbieta Witek,  Komendant Wojewódzki PSP st.bryg. Adam Konieczny, przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci ochotniczych straży pożarnych oraz wielu firm i instytucji.

Władze samorządowe Powiatu Jaworskiego reprezentowali Starosta Jaworski  Stanisław Laskowski, Przewodniczący Rady Powiatu Roman Sadowski oraz Członek Zarządu Powiatu Stanisław Witek. Starosta w swoim wystąpieniu wyraził słowa uznania dla trudu i poświęcenia wszystkich służb strażackich na rzecz bezpieczeństwa oraz życzył im wszelkiej pomyślności  w pracy zawodowej oraz nieustannej opieki ich patrona św. Floriana.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.