Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Poszukiwany jaworzanin zatrzymany przez służbowego psa

Mężczyzna poszukiwany przez policję na widok funkcjonariuszy podjął próbę ucieczki. Nie przewidział jednak, że mundurowi wspomagani będą przez psa służbowego, który zaledwie po kilkudziesięciu metrach skutecznie go zatrzymał.

© KPP Jawor

Jaworscy policjanci ustalili miejsce przebywania osoby poszukiwanej. W trakcie sprawdzania wskazanego rejonu funkcjonariusze szybko namierzyli mężczyznę ukrywającego się przed organami ścigania. 33-latek widząc mundurowych podjął próbę ucieczki. Nie przewidział jednak, że funkcjonariusze wspomagani będą przez psa służbowego, który zaledwie po kilkudziesięciu metrach skutecznie go zatrzymał.

Policjanci z jaworskiej komendy realizując zadania służbowe ustalili miejsce przebywania osoby poszukiwanej. Podczas sprawdzenia wskazanego rejonu szybko namierzyli znanego im mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania – informuje oficer prasowy KPP w Jaworze kom. Łukasz Kubiś. – 33-letni mieszkaniec Jawora na widok mundurowych podjął próbę ucieczki. Nie przewidział jednak, że w patrolu będzie „Cezar” pies służbowy, który nie dał mu żadnych szans. Zaledwie po kilkudziesięciu metrach niedoszły uciekinier został skutecznie obezwładniony – dodaje Kubiś.

Policjanci podczas sprawdzenia odzieży zatrzymanego ujawnili środki odurzające w postaci metamfetaminy. Za ich posiadanie mężczyźnie grozi dodatkowo kara pozbawienia wolności do lat 3.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.