Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Ponad pół miliona na budowę targowiska w Wądrożu Wielkim

W dniu 25.09.2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Elżbieta Jedlecka Wójt Gminy podpisała umowę na dofinansowanie zadania: Budowa targowiska stałego Mój Rynek w Wądrożu Wielkim.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość zadania 799 451 zł, dofinansowanie ponad pół miliona zł

Celem inwestycji jest stworzenie warunków dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości wraz z uporządkowaniem strefy handlu poprzez budowę targowiska stałego w Wądrożu Wielkim. Głównym celem przedmiotowej inwestycji jest stworzenie strefy aktywności gospodarczej jako nowoczesnego miejsca do prowadzenia działalności biznesowej o zasięgu ponadlokalnym, generującego nowe miejsca pracy; stworzenie konkurencyjności poprzez poprawę warunków infrastrukturalnych i świadczonych usług; wzrost liczby klientów korzystających z targowiska oraz atrakcyjności Gminy dla inwestorów.

Łukasz Nowicki

Gł. Spec. ds. informatyki i promocji gminy

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Klient
Klient5 października 2017 o 08:55
A kto będzie chodziła za stodoły ? Tam, nikt specjalnie nie będzie się wybierał na zakupy. Nie po drodze :(
Lubię to! 2
Franek
Franek4 października 2017 o 12:19
Pani Wójt ma dziwne pomysły!Lubię to! 3
Marek
Marek29 września 2017 o 06:29
A gdzie ma być zlokalizowane targowisko.
Lubię to! 2
borus
borus27 września 2017 o 18:18
Biedne Wądroże, bo zlikiwidują im zjazd na A4
Lubię to! 2
Ja
Jaborus29 września 2017 o 11:07
To nie Wądroże biedne tylko ludzie podróżujący A 4. W momencie zamknięcia zjazdów w razie wypadku utrudniony będzie dojazd służb ratowniczych.A dla mieszkańców zamkniecie zjazdu oznacza mniejszy ruch w razie objazdów z A 4.To akurat na +.
Lubię to! 3
borus
borusJa18 października 2017 o 17:49
Zobaczymy ile straci W.W. przy braku skomunikowania z A4 - komu będzie się chciało objeżdżać do zjazdu przy Legnicy lub Bielanach. Straci na przyciągnięciu inwestorów, rozwoju gospodarczym.Pozostanie walka o lepszą drogę do Jawora, gdzie będą zjazdy na S3 i okazja dla Stref Ekonomicznych.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.