Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Podziękowania za długoletnią pracę w Ośrodku Zdrowia w Wądrożu Wielkim

W dniu wczorajszym ostatni dzień pracy w służbie pacjentom w Ośrodku Zdrowia w Wądrożu Wielkim, przed zasłużonym przejściem na emeryturę pełniła pani Elżbieta Telka.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Pani Ela wykonywała swój zawód pielęgniarki z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Dzisiaj jest szczególna okazja, aby głośno o tym mówić, aby docenić tę codzienną pracę dla dobra pacjentów. Dlatego też wyrazy uznania i wdzięczności za wysiłek i poświęcenie włożone w pracę na rzecz mieszkańców naszej Gminy złożyła Pani Wójt Elżbieta Jedlecka.

Podziękowała za pełną zaangażowania wieloletnią pracę zawodową oraz złożyła życzenia zdrowia, pogody ducha oraz realizacji marzeń w następnym etapie życia.

Przygotowała:

Wiesława Włodarska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.