Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Podziękowania dla sołtysów i rad sołeckich z Gminy Wądroże Wielkie

Dnia 1 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim odbyło się uroczyste zakończenie kadencji sołtysów i rad sołeckich 2015-2019.

© Gmina Wądroże Wielkie

Z tej okazji Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka podziękowała sołtysom i członkom rad sołeckich, za ich służbę na rzecz samorządu gminy wręczając im podziękowania, medale oraz symboliczne róże.

Pani Wójt złożyła sołtysom i członkom rad sołeckich wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę i służbę dla dobra sołectwa i całej społeczności lokalnej. Podziękowała im za wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju sołectwa i naszej Gminy, życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.


 
Angelika Trojanowska
Pomoc administracyjna

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.