Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Podziękowania dla Barbary Dziasek

Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu Jaworskiego uroczyście uhonorowano za wieloletnią pracę Barbarę Dziasek, przechodzącą na emeryturę dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

- Chcemy dzisiaj podziękować za całą niezwykle owocną współpracę z Zarządem Powiatu oraz fachową pomoc w realizacji działań starosty w zakresie przeciwdziałania bezrobociu w Powiecie Jaworskim. Nie ukrywam, że pani odejście jest dla samorządu ogromną stratą. Jest pani bowiem osobą doskonale znającą problemy osób bezrobotnych. Pomimo trudności doskonale sobie pani radziła z realizacją powierzonych działań - mówił starosta Stanisław Laskowski.

Przechodząca na emeryturę dyrektor odebrała wielkie gratulacje od władz samorządowych, dyrektorów jednostek samorządowych i przybyłych na powiatową sesję. 

- Jestem wzruszona, bo w Urzędzie Pracy i w Starostwie spędziłam najpiękniejsze lata mojej pracy zawodowej. Miałam przyjemność współpracować ze wspaniałymi ludźmi, przede wszystkim z moją wspaniałą załogą, którą pożegnałam już we wtorek. Taką załogę, uwierzcie mi państwo, trudno spotkać. Tak oddanych, tak zaangażowanych kolegów i koleżanek - zauważała Barbara Dziasek.

Reklama

Komentarze (12)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Czytelnik
Czytelnik2 października 2017 o 20:49
Czy dobrze widzę burmistrz przyszedł na pożegnanie pani dyrektor Dziadek i smsy pisze ? Bardzo lekceważąca postawa panie burmistrzu !
Lubię to! 1
Czytelnik
CzytelnikCzytelnik2 października 2017 o 20:51
Przepraszam dyrektor Dziasek miało być
Lubię to! 0
antybezos
antybezos2 października 2017 o 18:47
Panie Simon gratulacje, kiedy jako nowy dyrektor ruszasz pan z planem "Aktywizacja bezrobotnych w powiecie jaworskim celem zdobycia kwalifikacji niezbędnych do pracy w fabryce Mercedesa"? Bo chyba po to ta fabryka tutaj powstaje żeby zmniejszyć to bezrobocie realnie a nie na wykresie. Czy dalej mamy zaiwaniać do wrocławskiego Amazona na amerykańską plantację bawełny i odgrywać za miskę ryżu role małych robocików celem powiększania 90-cio miliardowego majątku najbogatszego gościa na świecie?
Lubię to! 2
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora2 października 2017 o 16:42
Właśnie przechodził koło Starostwa, i dowiedział się, że będą żegnać dyrektora PUP. Zapomniał kwiatków, ale nie zapomniał pisma z wykazem chodników. Chyba nikt w to nie uwierzył. No może poza ekipą burmistrza, która przyszła na sesję. Żenujące.
Lubię to! 4
już nie bezrobotny
już nie bezrobotny2 października 2017 o 14:45
Jak dobrze widzę to pan burmistrz przyszedł pożegnać panią Dyrektor bez kwiatków ? Pan starosta i inni dyrektorzy z kwiatkami i prezentami , a u burmistrza ani i wice nie widać ani jednego kwiatuszka . Jak faktycznie nie miał kwiatka to ja tego nie rozumiem bo to była dobra dyrektor .
Lubię to! 5
ups
upsjuż nie bezrobotny2 października 2017 o 16:32
faux pas
Lubię to! 2
Krzysiek
Krzysiek2 października 2017 o 14:22
Jeden chce Babcię drugi woli coś młodszego nie chciałem nikogo obrazić po prostu napisałem to o czym pomyślałem jak zobaczyłem foto. Jak najbardziej Fajna Pani i na pewno Podoba się dziadkom. Sam kiedyś będę dziadkiem więc kto wie może wtedy Babcia będzie fajną laską
Lubię to! 0
Kobieta
KobietaKrzysiek2 października 2017 o 16:05
Zenada
Lubię to! 2
rzecz gustu
rzecz gustuKrzysiek2 października 2017 o 16:30
Macron woli starsze, Putin i Trump młodsze
Lubię to! 1
tyle w temacie
tyle w temacie2 października 2017 o 14:01
Pani Zalewska jak zawsze z klasą. Super Laska!
Lubię to! 3
Krzysiek
Krzysiek2 października 2017 o 13:13
Pani Beata uczyła mnie kiedyś jejku ale ten czas leci jaka to już Babcia.
Lubię to! 2
as
asKrzysiek2 października 2017 o 14:02
chłciabym mieć taką "babcię" na wyłączność
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.