Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Piosenka Zespołu Cichowodzianie na płycie Radia Wrocław

Zespół Folklorystyczny „Cichowodzianie” z Budziszowa Wielkiego za udział w Jesiennej Edycji Przebojów Ludowych Radia Wrocław 2018, otrzymał w nagrodę 40 płyt z tej edycji.

© Gmina Wądroże Wielkie

Znajduje się tam również piosenka śpiewana przez Zespół. Jest to miłe zaskoczenie. Do tej pory nagrywane były jedynie piosenki Zespołu z pierwszego miejsca.

Serdecznie gratulujemy dla całego zespołu i Pani Kierownik Danuty Danilewicz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.