Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Piknik Parafialny w Kosiskach za nami

W minioną niedzielę, tj. 25 czerwca br. odbył się Piknik Parafialny w Kosiskach.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Uroczystości rozpoczęto mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Kosiskach, w której udział wzięli także zaproszeni goście, wśród których zalazła się Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka, Tadeusz Samborski Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Wanda Gołębiowska Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego, Stanisław Laskowski Starosta Jaworski, Paweł Gregorczuk Wójt Gminy Ruja, Dariusz Żołnierczyk Przewodniczący Rady Gminy oraz Józef Dzbanuszek Kierownik PT KRUS Legnica.

Piknik Parafialny, który oficjalnie otworzył ks. Proboszcz Krzysztof Zambroń, przyciągnął na boisko całe rodziny z dziećmi. Dobra zabawa i pogoda wprawiły wszystkich przybyłych gości w znakomity nastrój. Z uwagi na tematyczny charakter wsi „Kosiska – Bocianie Siedliska, Wójt Elżbieta Jedlecka wręczyła na ręce proboszcza bociana symbolizującego wieś Kosiska.

Program pikniku był jak zwykle ciekawy. Oczywiście nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dorosłych, które poprowadzili Katarzyna Sielicka oraz Tomasz Król.

Swoim występem mógł się pochwalić również zespół z Budziszowa Wielkiego CICHOWODZIANIE oraz zespól taneczny LADIES.

Organizatorzy festynu zadbali również o kulinarne atrakcje. Domowe wyroby takie jak różnego rodzaju ciasta, pajdy chleba ze smalcem czy też dania z grilla cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości.

Celem pikniku była wspólna zabawa oraz zebranie funduszy na remont kościoła parafialnego w Kosiskach. Goście mogli nabyć cegiełki, które przeznaczone były właśnie na fundusz remontowy. Dużych emocji dostarczyło także losowanie niezwykle atrakcyjnych nagród ufundowanych przez życzliwych sponsorów.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

LGR
LGR29 czerwca 2017 o 18:41
To akurat nie są tańczące parafianki z gminnych parafii, tych z gminy władza nie uznaje
Lubię to! 0
Alfons
Alfons29 czerwca 2017 o 16:14
o rany !! mam pytanie; czy te tańczące parafianki mogłyby zatańczyć na jakiejś imprezie w Jaworze ??
Lubię to! 2
bolo
boloAlfons29 czerwca 2017 o 18:19
Nie mogą, gdyż są to parafianki.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.