Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Piknik Charytatywny Jaworskiego Stowarzyszenia Damy Radę za nami

Wczoraj (13 lipca) na Ośrodku Wypoczynkowym Jawornik odbył się Piknik Charytatywny Jaworskiego Stowarzyszenia Damy Radę na rzecz swoich podopiecznych. 

© UM Jawor

To już druga edycja tego wydarzenia. Uczestnicy skorzystali z wielu atrakcji, m. in. znakowania rowerów przez Jaworskich Policjantów, strzelania z łuku czy też dopingowania zawodników biorących udział w turnieju siatkowej piłki plażowej.

Odbyła się również licytacja, Grupa Teatralna Wernisaż działająca przy Spółdzielczym Klubie Piast prowadziła zabawy, konkursy i animacje dla najmłodszych, zaś o oprawę muzyczną zadbał zespół „Piękni Wiecznie Młodzi” ze Stowarzyszenia „DAMY RADĘ”.

Cały dochód z wydarzenia przekazany został na rzecz 21 podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego Damy Radę.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.