Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) PCKZiU: „Nauczyciel na Medal” oraz „Szkoła Przyjazna Uczniom”

Liderami w powiecie jaworskim w akcji Nauczyciel na Medal zostali nauczyciele z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

© Materiał prasowy / PCKZiU

19 grudnia 2018 roku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej odbyła się uroczysta gala, na której zostali nagrodzeni najlepsi nauczyciele na Dolnym Śląsku! W plebiscycie wyróżniono zarówno nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, jak i akademickich z Dolnego Śląska. Nagrodzono także w powiatach i w województwie Szkoły Roku-Szkoły Przyjazna Uczniom. Niezmiernie cieszy fakt, ze liderami w powiecie jaworskim w akcji Nauczyciel na Medal zostali nauczyciele z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

I miejsce w powiecie jaworskim w kategorii szkoły ponadgimnazjalne - medal - „Nauczyciel na Medal 2018” otrzymała pani Joanna Bąk, nauczyciel języka angielskiego. 

II miejsce w powiecie jaworskim – dyplom otrzymała pani Izabela Walusiak-Zdunek, nauczyciel przedmiotów logistyczno-ekonomicznych, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się pani Agnieszka Czum-Truchan, nauczyciel wychowania fizycznego.

Warto dodać, ze Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze  otrzymało zaszczytny tytuł – Szkoła Przyjazna Uczniom 2018 – I miejsce w powiecie jaworskim. 

Z całego serca PCKZiU dziękuje za nominację do prestiżowego plebiscytu - Szkoła Przyjazna Uczniom 2018. Sama nominacja do tego konkursu była dla nas ogromnym wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli szkołę swoim głosem.

Nauczyciele z PCKZiU zawsze podkreślają, że nauczanie nie jest łatwą sztuką, ale daje dużo satysfakcji. Są dumni ze swojego zawodu, który daje im spełnienie.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Rodzic
Rodzic3 stycznia o 08:57
Szkoła przyjazna uczniom? To chyba jakaś kpina! Co jak co, ale uczniom ta szkoła na pewno nie jest PRZYJAZNA!
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.