Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FOTO) Olimpia bije Volley

Pewne zwycięstwo nad Volleyem II Wrocław odniosły siatkarki jaworskiej Olimpii w meczu szóstej kolejki drugiej ligi kobiet.

© Paweł Sasiela

- Porażka z Częstochową mnie i dziewczyny lekko dusi, że to nam się trafiło. Dlatego chcieliśmy wygrać u siebie za trzy punkty, nie przedłużając tego i bez zbędnej zabawy zakończyć 3:0 - podkreśla trener Radosław Pokrywa

Po sześciu kolejkach Olimpia ma już za sobą spotkania ze wszystkimi dolnośląskimi rywalkami. Każde z nich jaworzanki wygrywały po 3:0. To oznacza, że zespół z miasta św. Marcina rządzi na siatkarskim Dolnym Śląsku.

- Może na razie w tym sezonie tak pokazują wyniki, ale różnie może być. Przyjdzie grypa, zabierze dwie zawodniczki ze składu i już po rządzeniu. Na razie się udaje i oby tak dalej - dodaje szkoleniowiec Olimpii.

Dzięki zwycięstwu z wrocławiankami Olimpia dotrzymuje kroku prowadzącym ekipom. Przed jaworzankami jednak prawdziwy test formy, bowiem w najbliższych trzech tygodniach zagrają z trzema pierwszymi zespołami po sześciu kolejkach. Te spotkania powinny odpowiedzieć nam na co będzie stać Olimpijki w tym sezonie. 

- Tabela pokazuje, że jest kilka drużyn, które walczą i nie odpuszczają. Pszczyna czy Częstochowianka, która powoli zaczyna wychodzić do góry. Na pewno będzie walka o tę pierwszą trójkę - kończy Radosław Pokrywa. 


Olimpia Jawor - Volley II Wrocław 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)

Olimpia: Mirosławska, Dębicka, Gajczyk, Grubasz, Szczutkowska, Świętoń, Pisz, Paluszkiewicz, Szymczyk, Knop, Gul, Kwolek (L), Mossur (L); trener Radosław Pokrywa

Volley II: Bałys, Romaniuk, Marcyjanik, Żołnierek, Kuriata, Nowak, Natanek, Marcinowska, Schulte-Nolle, Habdas, Śledź, Dutkiewicz (L), Adamowicz (L); trener Rafał Błaszczyk

MVP: Natalia Kwolek


W pozostałych meczach:

Polonia Świdnica - Jedynka Siewierz 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 25:23, 12:15)

Częstochowianka - PLKS Pszczyna 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:20, 15:13)

MGLKS Oława - Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 12:25, 19:25)

Amber Kalisz - TKS Ekobet Tychy 23.10.2018

PAUZA: MKS II Dąbrowa Górnicza

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

 aleksandra
aleksandra21 października 2018 o 21:32
Fajnie,że dziewczyny wygrywają, ale nie do końca wszystko jest ok. Przede wszystkim nie można zapominać o wychowankach.Od składu odsuwane są nasze dziewczyny w zamian wpuszczany jest zaciąg mocno odbiegający od prezentowanego poziomu pierwszej szóstki - rozgrywająca wchodząca na zmianę całkowicie nie radzi sobie ze WSZYSTKIM (trener palcem pokazuje gdzie ma się ustawic) , a mamy swoją, całkiem niezłą rozgrywającą , ktorej trzeba dawac szansę. To samo Weronika, nasza przyszłość. W ocenie kibiców będzie tak, że to nie grypa może spowodować kiedyś braki jak mowi trener- sami strzelamy sobie w kolano. Gramy praktycznie jedną szóstką
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kibic 2017
Kibic 2017 aleksandra21 października 2018 o 22:42
Ola, nie pogrążaj się.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kolejny kibic
Kolejny kibic aleksandra23 października 2018 o 18:56
W drużynie trzeba sobie miejsce wywalczyć, nie ma nic za darmo. A jak się nie starają to jest jak widać nawet lepiej dla zespołu. Pora zacząć grać nie gwiazdorstwo uprawiać.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kibic
KibicKolejny kibic24 października 2018 o 22:07
Gwiazdorstwo wiadomo do kogo się tyczy...Przykre jest to że nie ma zespołu,jedności, a w takiej atmosferze nic dobrego się nie zbuduje. To jest Olimpia Jawor a nie kogoś prywatny klub.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kibic
KibicKolejny kibic24 października 2018 o 22:10
Dlaczego każdy pisze anonimowo? Trzeba zacząć rozmawiać i rozwiązywać problemy a nie patrzeć na innych tylko nie na siebie
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.