Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Nowy namiot dla Hufca ZHP w Jaworze

Starostwo Powiatowe na prośbę harcerzy przekazało Hufcowi ZHP w Jaworze nowy namiot.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

- Co roku powiat jaworski wspiera naszych jaworskich harcerzy. Widzimy taką potrzebę, ponieważ widzimy też jak wiele dzieci, młodzieży korzysta z bazy w Rozewiu. Oceniając stan bazy uznaliśmy, że istnieje pilna potrzeba, żeby wesprzeć jaworskich harcerzy. Dzisiaj przekazujemy namiot, który został specjalnie uszyty dla naszych harcerzy. Myślę, że przyda się nie tylko na akcję letnią w przyszłym roku, ale jeszcze w tym roku będą mogli z tego namiotu korzystać - zaznaczał starosta Stanisław Laskowski.

Harcerze nie kryli radości z podarunku od Starostwa, od razu wypróbowując nowy namiot.

- Jaworscy harcerze serdecznie dziękują za okazały prezent. Namiot BT-10 na pewno pomoże nam w organizacji wielu imprez na terenie powiatu jaworskiego. Nie tylko w sezonie, w czasie harcerskiej akcji letniej, gdy jedziemy na letni wypoczynek, ale także podczas wielu przedsięwzięć, które robimy na terenie powiatu jaworskiego. Serdecznie dziękujemy Starostwu, ze starostą Stanisławem Laskowskim na czele - mówił phm. Michał Czarnecki, Komendant Hufca ZHP w Jaworze.

Reklama

Komentarze (23)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mirosław
Mirosław14 września 2017 o 12:42
A co w tym dziwnego, że w ZHP się kłócą jak namiot dostaje jedna drużyna. Gratulacje i jeszcze raz Gratulacje.
Lubię to! 2
wyborca
wyborca14 września 2017 o 11:23
oj niedługo wybory widać to coraz dokładniej
Lubię to! 4
@@
@@wyborca14 września 2017 o 11:40
zwłaszcza po rzekomej budowie basenu...
Lubię to! 2
Pływający z rybkami
Pływający z rybkami@@14 września 2017 o 12:51
Wolę basen niż namiot. Ale co kto lubi.
Lubię to! 4
RW
RW@@15 września 2017 o 08:53
Tylko że basen to była obietnica wyborcza, która miała być zrealizowana w tej kadencji, a teraz dopiero zaczęli się za to zabierać i jak sami mówią, to będzie może zrealizowane w 2019 r. Czy typowa kiełbasa wyborcza.
Lubię to! 0
światowiec
światowiec@@15 września 2017 o 09:00
co ty za ferment siejesz, nigdzie nie jest powiedziane że może będzie w 2019
Lubię to! 2
kiedy
kiedy@@15 września 2017 o 09:05
nigdzie tez nie jest powiedziane kiedy będzie, na razie to jest tylko nakręcony spot reklamowy
Lubię to! 0
kłamiesz
kłamiesz@@15 września 2017 o 09:19
"Obecnie posiadamy koncepcję nowego basenu, którą wykonała firma zajmująca się budową tego typu obiektów w Polsce. Uwzględnia ona panujące standardy, a także potrzeby różnych grup wiekowych. Na jej podstawie do końca roku powstanie dokumentacja projektowa pod budowę basenu. Jeszcze w tym roku planujemy ogłosić przetarg na budowę części rekreacyjnej dla najmłodszych, tak aby prace budowlane ruszyły z początkiem 2018 roku. Szacujemy, że prace potrwają do roku czasu i zakończą się na początku 2019 roku"
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/jawor/11841-spelnienie-wyborczych-deklaracji-jawor-bedzie-mial-basen-letni
Lubię to! 2
BONG
BONG14 września 2017 o 10:58
Tak harcerze zadowoleni i pokłóceni jak nigdzie indziej
Lubię to! 2
Jacek
JacekBONG14 września 2017 o 11:08
To może zgłoś to odpowiednim osobom/organom. Tutaj chyba niczego nie zdziałasz.
Lubię to! 1
Bonk
Bonk14 września 2017 o 10:45
A ten namiot - to ile kosztował, że z tego takie halo jest? Ciekawe, czy jakbym dał z własnych pieniędzy kilkaset złotych, to też byłby artykuł.
Lubię to! 2
RW
RWBonk14 września 2017 o 10:54
A dlaczego halo? To zwyczajna informacja. Często nawet bez dawania pieniędzy można zrobić coś pożytecznego. A harcerze widać zadowoleni, więc to chyba dobrze.
Lubię to! 1
Publiczka
PubliczkaRW14 września 2017 o 11:20
Gdyby to była zwyczajna informacja, to nie byłaby opisana w internecie w raz z wypowiedzią urzędników.
Lubię to! 2
RW
RWRW14 września 2017 o 11:24
Przekazany został namiot przez instytucję publiczną - Starostwo, więc chyba dobrze, że w jawny sposób społeczność lokalna zostaje poinformowana o tym na co idzie cząstka publicznych pieniędzy.
Lubię to! 1
Harcerz
HarcerzBonk14 września 2017 o 10:55
Harcerze na pewno ucieszą się z każdego sprzętu podarowanego. Proponuję skontaktować sie z Komendantem, zapytać czego potrzebują, kupić i przekazać
Lubię to! 1
bu ha ha
bu ha haBonk14 września 2017 o 12:32
ile kosztował namiot, czy był przeprowadzony przetarg a jak nie to gdzie kupiony i dlaczego tam. zaznaczam że mamy prawo wiedzieć bo to pieniądze publiczne.
Lubię to! 3
lek
lek14 września 2017 o 09:37
Dobrze lekasz bardzo dobrze
Lubię to! 0
lekasz
lekasz14 września 2017 o 09:33
Osobowość wieloraka to jedno z najbardziej tajemniczych zaburzeń konwersyjnych. Osobowość wieloraka doczekała się wielu pojęć-substytutów, np. dysocjacyjne zaburzenie osobowości (ang. Dissociative Identity Disorder, DID), osobowość mnoga (ang. Multiple Personality), osobowość naprzemienna, rozdwojenie osobowości albo rozdwojenie jaźni. Zaburzenie manifestuje się obecnością przynajmniej dwóch osobowości w jednym ciele. Zwykle poszczególne osobowości nie zdają sobie sprawy z istnienia pozostałych. Wbrew obiegowym opiniom osobowość wieloraka nie jest zaburzeniem osobowości. Osobowość mnogą zalicza się do szerokiej grupy zaburzeń lękowych, a dokładniej zaburzeń dysocjacyjnych.
Lubię to! 0
??
??lekasz14 września 2017 o 09:52
Po co te wykłady nudzi ci się?
Lubię to! 2
dawny harcerz
dawny harcerz14 września 2017 o 09:19
TO JAK TAK JEST TO GRATULACJE DLA DRUŻYNOWYCH IDEAŁY HARCERSKIE
Lubię to! 0
nie zdziwiony
nie zdziwiony14 września 2017 o 08:41
A czyja to wina ? ryba psuje się od głowy pewnie ci którzy to prowadzą nie przepadają za sobą i tyle. A to, że przenosi się to na dzieciaki świadczy tylko o głupocie prowadzących -na nowo wysłać do szkoły -moje dziecko było na obozie w tym roku- i to też dziwne w jednej grupie robili piloty jak to nazywali ponoć za brak porządku a w drugiej takie coś było z kolei zabronione dajcie spokój ilość harcerzy w mieście świadczy o tym, jak tam musi być pomiędzy nimi
Lubię to! 1
Gabrysia
Gabrysia14 września 2017 o 08:29
Niestety ale to prawda- moja córka też tam była odradzam
Lubię to! 1
Izabela
Izabela14 września 2017 o 08:23
Namiot pewnie się przyda ale niestety ten dar nie spowoduje oczyszczenia atmosfery pomiędzy samymi harcerzami oraz pomiędzy osobami, które prowadzą drużyny w jaworskim hufcu. Zabrałam dziecko z tej organizacji ponieważ grupy tam są tak skłócone i tak się nie lubią że aż żal aby dzieciak uczył się takiego zachowania. To co tam się wyrabia jest nienormalne. Byłam harcerką ale czegoś takiego kiedyś nie było. Było jakieś prawo i wartości a teraz ? Dlatego postanowiłam, że moje dziecko nie będzie uczestniczyło w czymś takim. I z całą pewnością zwrócę się do Władz Naczelnych z żądaniem o interwencję
Lubię to! 3
Reklama

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.