Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Nowy Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze

W dniu 26 czerwca br. w świetlicy jaworskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji mianowania dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze.

© Materiał prasowy / KP PSP Jawor

Dowódcą JRG został st. kpt. Tomasz Kita. Wręczenia aktu mianowania dokonał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze mł. bryg. Waldemar Sarlej. W spotkaniu udział wzięli funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jaworskiej komendy.

St. kpt. Tomasz Kita zawodową służbę rozpoczął 1 września 1998 roku. Od wielu lat związany jest z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, gdzie wcześniej zajmował m.in. stanowisko kierownika Sekcji Kwatermistrzowsko-Technicznej, a ostatnio zastępcy dowódcy JRG.

st. kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Igor Buda
Igor Buda29 lipca o 10:01
Tomku, gratulujemy.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
M
M2 lipca o 11:40
Brawo Tomek, moje gratulacje
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
JW
JW30 czerwca o 22:57
Super, gratuluje
5 Lubię to: 4
Super: 1
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.