Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Nie zmarnuj swego życia - jak fajnie żyć beż używek i narkotyków!

8 stycznia 2019 r., w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze odbyło się niecodzienne spotkanie. Gościem spotkania był zespół RYMcerze [RMC].

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

W skład tego zespołu wchodzą dwaj raperzy, przyjaciele: Jonatan Blank - pseudonim Dj Yonas i Łukasz Bęś - pseudonim Bęsiu.

RYMcerze [RMC] realizują projekt profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia", skierowany do młodzieży. Celem projektu jest profilaktyka uzależnień, uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, zmiana postawy u młodzieży, zachęcenie do rozwijania własnych zainteresowań, jak również przedstawienie uniwersalnych wartości chrześcijańskich. Raperzy odwiedzają szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, ośrodki wychowawcze i opowiadają o tym, jak można pięknie żyć, nie marnując swojego życia na używki, uzależnienia i złe towarzystwo.

Na zaproszenie Dyrektora PCPR w Jaworze - Izabeli Aniołek w spotkaniu uczestniczyli podopieczni rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z terenu Powiatu Jaworskiego, Stanisław Laskowski Wicestarosta Jaworski, Krzysztof Kowalczyk dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze oraz pracownicy PCPR-u, którzy na co dzień zajmują się podopiecznymi pieczy zastępczej.

Ambasadorami projektu są: Jerzy Dudek; Tomasz "Góral" Adamek, Maciej Musiał; Marcin Kwaśny; @Sonny Sandoval i @Dominika Figurska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.