Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Najlepsi nagrodzeni na mecie

Biegacze startujący w XXV Półmaratonie Jaworskim pokonali malowniczą trasę biegnącą okolicami Parku Krajobrazowego "Chełmy". Na mecie na wszystkich uczestników czekały medale, a na najlepszych puchary i nagrody.

© Paweł Sasiela

Zwyciężył Andrzej Szpunar, reprezentujący KW PSP Rzeszów. Na drugiej pozycji rywalizację zakończył Maciej Dawidziuk z KM PSP Jelenia Góra. Trzecie miejsce zajął Łukasz Banaszewski z KW PSP Toruń. Najlepszy jaworzanin Przemysław Stempnik z JKS Salamandra ukończył rywalizację na ósmej pozycji. Dwunasty był Jerzy Jagielski (JKS Salamandra), a piętnasty Andrzej Rydz (JKB TKKF Jaworzanie). Wśród kobiet wygrała Anna Ficner (Olaws Złotoryja/MKS Siechnice), 23 w ogólnej klasyfikacji. Druga była Bożena Morawska ze Świdnicy, a trzecia Izabela Wolak z JKS Salamandra. Warto wspomnieć, że w zawodach po raz 25 pobiegł jaworzanin Jan Wesół, rekordzista pod względem udziału w jaworskim półmaratonie.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Yogi babu
Yogi babu5 czerwca o 17:09
Brawo Jasiu !!!
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
ja
ja5 czerwca o 14:28
Brawo Panie Janie!
W końcu ktoś napisał o ikonach jaworskiego sportu, a nie o burmistrzu i jego kumplach z rady. 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.