Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FOTO) Na Osiedlu Słowiańskim grali w siatkę

Za nami I towarzyski turniej mieszkańców Osiedla Słowiańskiego oraz przybyłych gości w piłce siatkowej. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn, a na uczestników czekały nagrody. Nie zwycięstwo było jednak najważniejsze, a dobra zabawa.

© Paweł Sasiela

W zawodach wzięły udział drużyny mieszane, bez względu na wiek, bowiem atmosfera turnieju była typowo rodzinna i przyjacielska. Prezentujemy ostateczną klasyfikację:

1. Hejka Hejka
2. RTP
3. Wulkan Jawor
4. WIDMO
5. Maryśka

- Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie zawodów. Cieszę się, że tak wielu mieszkańców odpowiedziało na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji mieszkańców, lepszego wzajemnego poznania się, nawiązania nowych znajomości oraz promocji aktywności ruchowej. Widząc ogromne zainteresowanie imprezą, mogę zapewnić, że w kolejnych latach będziemy kontynuować ten doskonały sposób integracji międzypokoleniowej - mówi Krzysztof Kowalczyk, organizator turnieju.

W poprzednich trzech latach na Osiedlu Słowiańskim grano w piłkę nożną, jednak tym razem zdecydowano się na siatkówkę. Wydarzenie wsparła SML-W Jawor, którą reprezentował członek zarządu Dariusz Szczygieł. Już dziś Krzysztof Kowalczyk zaprasza natomiast na coroczne Harcerskie Święto Latawca, które planowane jest na przełomie września i października.

Reklama

Komentarze (13)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora17 sierpnia o 14:26
Aż nie mogę doczekać się komentarza pana radnego Pawlinowa.
Lubię to! 4
Nie dla EB
Nie dla EBmieszkaniec Jawora17 sierpnia o 18:34
Pewnie napisze coś o populizmie opozycji. Ale co się dziwić...
Lubię to! 4
oj.
oj.mieszkaniec Jawora17 sierpnia o 18:52
pan Pawlinow bije brawo burmistrzowi Berze np. za przejazd kolejowy robiony przez PKP . ale to co sam robi p.Krzysztof to na pewno nie doceni .
Po prostu chyba nie umie właściwie ocenić .
Lubię to! 3
Samo zycie
Samo zyciemieszkaniec Jawora18 sierpnia o 18:58
On teraz słupia się na cytowaniu jednej piosenki jako hasła wyborczego. Boze dopomóż nam, byle nie śpiewał, zawodzącym jak stara Marianka. Radni eb, uderzają, znaczy liżą swoje posty wzajemnie. A naczelna lwica pisze nawet radni duża litera, do szkoły chyba pod górkę było...
Lubię to! 6
skandal
skandalSamo zycie20 sierpnia o 13:39
Część radnych ma co chronić. Nie mieli "nic", a teraz mają polityczne zaplecze i przez zapewniane miejsca pracy i ich rodziny też, to dbają o to i chcą jak najdłużej mieć przywileje.
Lubię to! 2
Yan
YanSamo zycie25 sierpnia o 16:31
Zgadzam się a teraz z okazji Targów Chleba lansują się i agitują. Śmieszne to jest
Lubię to! 0
gratek
gratek15 sierpnia o 17:29
gratki za udaną imprezę, fajnie, że są jeszcze chętni ludzie do takich zabaw
Lubię to! 2
Mieszkaniec Osiedla
Mieszkaniec Osiedla14 sierpnia o 22:05
Jak zostanie burmistrzem to zobaczycie jak rozrusza młodzież i nie tylko a nasz kochany Jawor na pewno rozkwitnie bo pan Kowalczyk ma potencjał
Lubię to! 4
siatkarz
siatkarz14 sierpnia o 16:45
no i git. Ruch to zdrowie :)
Lubię to! 10
Brawo
Brawo14 sierpnia o 10:19
Brawo za organizację, panie burmistrzu ;-)
Lubię to! 11
do brawo
do brawoBrawo15 sierpnia o 12:25
Brawo , ale dla burmistrza Kowalczyka Krzysztofa, bo to on organizował a nie burmistrz obecny Bera. Jeszcze raz brawo panie Krzysztofie .
Lubię to! 3
Brawo
Brawodo brawo17 sierpnia o 18:34
Ja wiem, że to organizował pak Krzysztof czyli burmistrz Jawora już niedługo :-)
Lubię to! 3
widz
widz13 sierpnia o 19:33
Panie Krzysztofie dziękujemy , było super. Czekamy na kolejną propozycję.Pokazał Pan urzędnikom burmistrza że za niewielkie pieniądze można zrobić super imprezę.
Lubię to! 10

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.