Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Mściwojowskie życzenia wielkanocne

Sołtys Seweryn Mazur, przewodnicząca Rady Sołeckiej Joanna Bigus oraz radny wsi Tomasz Siczek tradycyjnie już odwiedzili seniorów z Mściwojowa.

Fot. Gmina Mściwojów © UG Mściwojów

W imieniu swoim, pozostałych członków rady, radnego Waldemara Tłusty oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich złożyli najserdeczniejsze życzenia zdrowia i udanych Świąt Wielkanocnych 35 zasłużonym emerytom i rencistom.

Tym razem wraz z życzeniami do seniorów powędrowały wiosenne kwiaty. Odwiedzinom, jak zawsze towarzyszyły serdeczności, łzy wzruszenia i rozmowy o troskach dnia codziennego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.