Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Mściwojów: Pogoda nie dopisuje, ale projekt się realizuje

W ostatnich dniach trwają intensywne prace przy zagospodarowaniu skweru przy siedzibie OSP w Mściwojowie.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Jak powstaje w ramach projektu „Mściwojów – mój dom”. Wspólna praca sołectwa i miejscowych wolontariuszy przynosi oczekiwane efekty.

Do tej pory zebrano humus, utwardzono ścieżki łączące remizę strażacką z przejściem do świetlicy i stawu, dokonano nasadzeń krzewów ozdobnych. Już wiosną kwitnące kaliny i hortensje będą cieszyć oko spacerujących Mściwojowian i turystów.

Tym samym dobiega końca, trwający kilka miesięcy, projekt „Mściwojów – mój dom”, który uzyskał dofinansowanie w konkursie grantowym „Działaj lokalnie 2017”, ogłoszonym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kaczawskie.

Wszystkim wolontariuszom i życzliwym mieszkańcom gminy inicjatorzy dziękują za dotychczasową pomoc i wsparcie.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

big
big3 listopada 2017 o 16:42
Ale tłumy !
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.