Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Młoda Miedź lepsza od Kuźni

W drugim zimowym sparingu jaworska Kuźnia uległa dziesiątej drużynie Centralnej Ligi Juniorów U-19, w meczu rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w legnickim parku.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Miedź prowadzona przez byłego zawodnika ekstraklasy Wojciecha Górskiego wygrała 4:0. Pierwszy zimowy mecz kontrolny jaworzanie wygrali 7:0 z Victorią Świebodzice. Za tydzień niebiesko-żółto-czarni zmierzą się w Strzegomiu z Victorią Ruszów. Prezentujemy fotorelację z rozgrywanego w Legnicy meczu.

Miedź Legnica U-19 - Kuźnia Jawor 4:0 (2:0)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.