Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej

W piątek w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Rywalizowano w dwóch konkurencjach: Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce akrobatycznej. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki, wyprzedzając Victorię Jawor oraz Akro-Gym Wrocław. Poza podium znalazły się KS AZS-AWF Wrocław oraz Stowarzyszenie Akro Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.