Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

(FOTO) Mercedes wspiera JTS Jawor

JTS Jawor będzie grał z „Gwiazdą”. Wczoraj bowiem na sali przy ul. Wiejskiej odbyła się uroczystość przekazania sprzętu sportowego przez firmę Mercedes na ręce prezesa klubu JTS Jawor Leszka Wawocznego.

© Materiały prasowe / JTS Jawor

Cieszymy się, że nasza praca została zauważona i doceniona przez firmę Mercedes – mówił prezes Leszek Wawoczny podczas uroczystości. – W ramach współpracy zorganizujemy turniej MERCEDES PIAST CUP dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Na początku najmłodsi kapitanowie swoich drużyn Igor Sawko 2011 r. i Gerard Serafin 2010 r. wręczyli szaliki przedstawicielom firmy Mercedes. Później kapitanowie starszych drużyn Maciej Witkowski 2009 r. i Kajetan Marcinkiewicz 2007 r. wręczyli nowym sponsorom statuetkę z podziękowaniem za współpracę. Na koniec kapitan Orlików 2008 r. Krzysiu Białek wręczył Panom Rafałowi i Łukaszowi, koszulkę klubową z podpisami wszystkich zawodników grających w klubie.

Wspieramy wiele organizacji dobroczynnych i instytucji edukacyjnych oraz sportowych w regionie Jawora. W naszej strategii wspieramy kluby i placówki opieki nad najbardziej potrzebującymi, osobami starszymi i dziećmi. Szczególnie ważne jest dla nas wsparcie organizacji rozwijających kompetencje dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że możemy wesprzeć kolejny klub sportowy w Jaworze. Mamy nadzieję, że gwiazda pomoże Wam w osiąganiu sukcesów – powiedział podczas spotkania Pan Rafał, przedstawiciel firmy Mercedes.

Po spotkaniu panowie Łukasz i Rafał zasiedli na trybunach i podziwiali grę młodych piłkarzy, zachwycając się zagraniami i indywidualnymi akcjami przyszłych zawodników Ekstraklasy.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jaworzanin
Jaworzanin25 lutego o 20:56
Ale co otrzymali od Mercedesa ? 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.