Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Marsz prorodzinny w Jaworze

2 czerwca odbył się marsz prorodzinny, organizowany przez KCHWE Zbór Siloah w Jaworze. Uczestniczyło w nim ponad 30 osób, które niosły balony oraz inne materiały promujące miasto Jawor.

© Paweł Sasiela

Marsz rozpoczął się w Rynku, a zakończył się wspólnym grillem na Jaworniku.

- Celem marszu było promowanie rodziny, a jego hasłem przewodnim: „Dzieci to dar Boży i nasza przyszłość”. Każde dziecko jest wyjątkowe, szczególne i niepowtarzalne, i  w tym  również możemy podziwiać Boga jako Stwórcę i Dawcę życia. Wychowanie dzieci należy do rodziców i w zależności od tego, jakimi wartościami się kierują, mają one ogromny wpływ na społeczeństwo - mówi Olga Detyna. - Dbajmy o nasze dzieci, kochajmy je, poświęcajmy im więcej czasu, ucząc je rozróżniać dobro od zła, aby mogły podejmować właściwe decyzje, co na pewno pozytywnie wpłynie na dobro nas wszystkich, ponieważ DZIECI TO DAR BOŻY I NASZA PRZYSZŁOŚĆ - dodaje. 

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ziutek
Ziutek9 czerwca 2018 o 20:41
Obejrzyj jad, cieknie ci po brodzie.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
B
B9 czerwca 2018 o 00:04
Pani Olu w sąsiedztwie pod 33 jest taka rodzina... w podwórzu, właściwie kobieta, matka wielu dzieci... i burdy ostatnio tam potworne i bluzgi, nawet ubrania przez okno wyrzucają... klną, hałas nieznośny.. Czy naprawdę Wam to nie przeszkadza nocą? Może by tak Pani do nich dotarła bo zarząd i policja to już chyba niewiele poradzą.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
eryk
eryk8 czerwca 2018 o 15:02
Ale tłumy, ha ha ha rzekomo mamy 95 % katolików. Zupełna klapa przykościelnej akcji
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
A
A8 czerwca 2018 o 13:10
No proszę, wcale nie nagłośniony, bez agresywnej reklamy, a ludzi więcej niż na czarnym marszu jaworskim czy tez udający poparcie dla niepełnosprawnych.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
G.s.
G.s.8 czerwca 2018 o 12:20
Pozdrawiam panią Olgę, którą bardzo lubię! Wzór kochającej i troskliwej matki :)
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.