Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

(FOTO) Malowanie świątecznych pisanek w Targoszynie za nami

Wczoraj (16 kwietnia) po południu mieszkańcy Targoszyna spotkali się na wspólnym malowaniu świątecznych pisanek. 

© Materiał prasowy / Kinga Andruszyn

Frekwencja przerosła moje oczekiwania. Wszyscy razem w radosnej atmosferze mieliśmy okazję stworzyć przepiękne pisanki, a także pobyć ze sobą. Pisanki były tak piękne, że zgodnie stwierdziliśmy, że wszystkie zasługują na nagrodę, więc każdy uczestnik otrzymał na koniec zajączka z czekolady. 

Chciałabym serdecznie podziękować Wójtowi Gminy Mściwojów Panu Mariuszowi Forysiowi za udostępnienie sali, Radnemu Gminy Mściwojów Panu Grzegorzowi Januszek oraz mojemu mężowi Dawidowi Andruszyn za ufundowanie dekoracji do pisanek, Mili Reguła za pyszne ciasto, Paniom Elżbiecie Stachurskiej, Teresie Podolskiej, Beacie Bocheń, Oktawii Telka, Dorocie Reguła oraz Alinie Woźnickiej-Koch za pomoc w przygotowaniu. Michalinie Piekarskiej za pomoc w pracach porządkowych. Mam nadzieję, że będziemy miło wspominać to wydarzenie i za rok spotkamy się znowu.

O grupie nieformalnej Centrum Aktywności Nasz Targoszyn też jeszcze usłyszycie. 

Pomysłodawcą akcji i autorką tekstu była Pani Kinga Andruszyn

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Basia
Basia17 kwietnia o 17:19
Piękna inicjatywa, brawo! 
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.