Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Letnie biesiadowanie w Mierczycach

Stowarzyszenie „Patronus" oraz Dom Pomocy Społecznej w Jaworze - Dom w Mierczycach byli organizatorami piątego integracyjnego pikniku, pod hasłem „Letnie Biesiadowanie", który odbył się 29 czerwca w Mierczycach.

Fot. jawor24h.pl © AS

Przed DPS w Mierczycach licznie zgromadzili się podopieczni domów pomocy społecznej z terenu powiatu jaworskiego, jak również dyrektorzy i kierownicy poszczególnych placówek opiekuńczych. Głównym punktem i najbardziej wyczekiwanym przez uczestników pikniku był występ zespołu folklorystycznego z Gruzji. Tancerze wystąpili gościnnie w ramach 20. edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”, organizowanego przez Łemków z Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.