Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) LDJM: Kuźnia remisuje z Miedzią II

Kuźnia Jawor zremisowała 1:1 na własnym boisku z Miedzią II Legnica w meczu 11 kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

© Paweł Sasiela

Niestety dla niebiesko-żółto-czarnych nie spełnił się scenariusz zapowiadany przez rzecznika prasowego klubu Marcina Juszczyka, który buńczucznie zapowiadał trzybramkowe zwycięstwo gospodarzy. Popularny "Juszczu" przepowiadał dwa trafienia Marcina Tymofiejczyka. Napastnik trafił do siatki legniczan tylko raz, więc spotkanie musiało skończyć się podziałem punktów.

Prezentujemy fotorelację ze spotkania.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.