Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Latawce poszybowały w górę. Harcerskie Święto Latawca za nami

W niedzielę na Osiedlu Słowiańskim odbyło się VI Harcerskie Święto Latawca. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim wielka frajda związana z puszczaniem własnoręcznie zrobionych latawców.

© Paweł Sasiela

W Jaworze ponownie niebo wypełniło się własnoręcznie wykonanymi latawcami. W ramach Harcerskiego Święta Latawców organizowanego w niedzielę m.in przez Harcerzy Hufca ZHP oraz mieszkańców Osiedla Słowiańskiego odbyły się zajęcia modelarskie i rękodzielnicze czy prezentacja wykonanych latawców. Na uczestników zabawy czekały nagrody w kilku kategoriach, m.in. młody konstruktor roku i najpiękniejszy latawiec.

Poza tym można było zobaczyć sprzęt motolotniowy, odbyła się nauka latania dronami, był symulator wypadków samochodowych, prezentacja służb mundurowych, prezentacja specjalności harcerskich, zabawy i animacje ruchowe dla dzieci, przejażdżka motocyklami, pokaz tresury psów ratowników, pokaz iluzjonisty, dmuchańce, latawcowa fotobudka a także harcerskie ognisko z kiełbaskami.

Jak komentuje Jaworski Harcerski Klub Żeglarski WIDMO, było to „najbardziej rozbudowane i wypełnione atrakcjami Harcerskie Święto Latawca w całej, sześcioletniej historii tego wydarzenia. Mnóstwo stanowisk zabezpieczonych przez wolontariuszy, rodziców, harcerzy, instruktorów.”

Najbardziej rozbudowane i wypełnione atrakcjami Harcerskie Święto Latawca w całej, sześcioletniej historii tego...

Opublikowany przez Jaworski Harcerski Klub Żeglarski WIDMO Poniedziałek, 30 września 2019

Organizatorzy zaproszają już na kolejną edycję Harcerskiego Święta Latawca w przyszłym roku.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.