Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Kulinarne spotkanie przedszkolaków z seniorami w Gminie Męcinka

Akcja „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” rozpoczęta – kulinarne spotkanie z przedszkolakami za nami.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Warsztaty kulinarne seniorów i przedszkolaków to pierwsze spotkanie otwierające cykl różnych zajęć zorganizowanych przez Wójta Gminy Męcinka dla tej wyjątkowej grupy mieszkańców Gminy Męcinka, jaką są seniorzy.

Wspólne wykonywanie posiłków to nie jedyna atrakcja, w której brali udział niemal wszyscy uczestnicy spotkania. Były śpiewy, tańce i zabawy, a także babeczki przygotowane dla babć i dziadków. Grupa „Malinowe Chmurki” przygotowała natomiast przedstawienie pt.: „Jak dziadek piekł babkę”.

Ofertą dla naszych seniorów są również spotkania z lekarzami, spacer z kijkami, warsztaty florystyczne i wikliniarskie, spotkanie z Policją oraz dancing. Przez cały rok natomiast nasi seniorzy mogą korzystać z bezpłatnej rehabilitacji w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Piotrowicach – mówi wójt Mirosław Brzozowski. - Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu tego spotkania nauczycielkom przedszkola z Piotrowic oraz dyrekcji szkoły. Babciom i dziadkom naszych przedszkolaków dziękuję za skorzystanie z zaproszenia i tak liczne przybycie – dodaje.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

moc czy niemoc?
moc czy niemoc?11 października 2017 o 14:45
zliczyłem z kilkunastu seniorów
+ oczywiście dzieci z przedszkola i opiekunowie. Chyba seniorów jest dużo, dużo więcej?
Lubię to! 1
ya
yamoc czy niemoc?11 października 2017 o 19:31
Niemoc, zapytaj się uczestników tego spotkania, czy była moc.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.