Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Koncert „Trzech Koron” dla seniorów

Po raz kolejny seniorzy z gminy Męcinka udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla tych, którzy lubią i potrafią dobrze się bawić. Tym razem specjalnie dla nich zagrał zespół „Trzy Korony”.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

To już druga edycja zorganizowanego przez wójta gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego dancingu dla seniorów, która przyciągnęła tłumy w minioną niedzielę do sali widowiskowej w Męcince.

Po koncercie zespołu „Trzy Korony” przyszedł czas na tańce, pociąg między stolikami oraz wiersze i piosenki. Uczestników imprezy do zabawy porywał DJ Maciej Wowk z Muzycznego Radia. Każdy uczestnik niedzielnego spotkania otrzymał parasol promujący gminę Męcinka.

W spotkaniu z seniorami udział wzięli również wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego Sylwester Rudziec oraz radni gminy Męcinka.

Wydarzenie zorganizowane było w ramach akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.