Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Kolejna nowa droga w Mściwojowie

Dobiegła końca kolejna inwestycja drogowa na terenie Mściwojowa w granicach działek 331 i 339/4.

Fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

Wykonawcą drogi była firma Usługi Montażowo-Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski  z siedzibą w Kamiennej Górze. Wartość inwestycji to blisko 500 tys. zł.

Zadanie obejmowało wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o długości blisko 375 mb wraz z odwodnieniem oraz odcinkiem kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, w celu uzbrojenia przyległych do przebudowywanej drogi działek budowlanych.

Środki na realizację zadania pozyskano ze źródeł zewnętrznych. W kolejce do budowy czekają jeszcze drogi w: Godziszowej, Grzegorzowie, Snowidzy i Targoszynie, które mamy nadzieję uda się zbudować przed końcem bieżącego roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.