Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Kanalizacja w Sadach - umowa podpisana

31 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Bolkowie została podpisana umowa na wykonanie 19.5 km sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sady Dolne i Sady Górne.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

Zadanie zostało dofinansowane przez RPO WD oraz z budżetu Gminy Bolków. Największa inwestycja w historii Gminy opiewa na kwotę sięgającą blisko 17 mln zł.

Wykonawcą zadania zostało Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne i Handlowe „COM- D” Sp. z o.o. z Jawora. Firma gwarantuje profesjonalizm i sprawne wykonanie.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Edek
Edek8 września 2017 o 14:14
Pan Wroński z całym szacunkiem stopuje rozwój Bolkowa moim zdaniem
Lubię to! 3
Głosuję na burmistrza Sadowskiego
Głosuję na burmistrza Sadowskiego5 września 2017 o 19:30
W Bolkowie musi być zmiana! Pan Roman Sadowski byłby bardzo dobrym Burmistrzem !!!!!!!!
Lubię to! 6
Giewont
Giewont5 września 2017 o 17:18
Brawo burmistrz, konkretna mocna inwestycja a nie szereg pierdółek pod publikę jak by chcieli inni. Szacun
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.