Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) JTS poprowadził Miedziankę do wygranej

Młodzi piłkarze JTS-u Jawor wyprowadzili w piątkowy wieczór do boju zawodników Miedzi Legnica oraz GKS-u Tychy w meczu o punkty Nice 1 Ligi.

Fot. dolny-slask24h.pl © dolny-slask24h.pl

Podopieczni Mateusza Witkowskiego przynieśli legniczanom szczęście, bowiem po trzech porażkach z rzędu Miedź wygrała 2:1 i utrzymała kontakt z ligową czołówką. Prezentujemy fotorelację z udziałem młodych adeptów futbolu z Jawora.

Relacja z meczu Miedź - GKS znajduje się na portalu legnica24h.pl

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

.
.10 października 2017 o 11:24
Propononuje aby jeden z drugim spotkali sie przy piwie i porozmawiali a nie wylewali swoje racje czy nie,Tu nie liczyło sie kto ma jaki klub, a radość tych małych dzieci.Wiec zanim cos napiszecie wystarczy pomyśleć a nie wrogo wobec siebie nastawiać
Lubię to! 0
Kibic
Kibic9 października 2017 o 21:55
Jak Javoria! Tego tworu już na szczęście po nowym roku nie będzie!!!
Lubię to! 2
obserwator
obserwator9 października 2017 o 18:52
jezeli chodzi o organizacje to nie wiem a i poziom w jakich klasach ci chłopcy grają wyzej niż terenowa nie grają moze okregowa a javoria od wielu lat rprezentuje Jawor na szczeblu dolnosląskim
Lubię to! 1
Kibic
Kibic8 października 2017 o 16:22
Widać że klub JTS Jawor pokazuję dobra organizację i szkolenie młodych zawodników.
Polecam zapisywać swoje dzieci do tego klubu.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.