Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) JTS poprowadził Miedź do zwycięstwa z Lechem

Miedź Legnica w znakomitym stylu ograła wczoraj jednego z faworytów sezonu w LOTTO Ekstraklasie - Lecha Poznań.

© Kornelia Grochowska

Piłkarzy na murawę wyprowadzili młodzi adepci futbolu z Jawora, na co dzień szkolący się w JTS-ie. Trzeba przyznać, że jaworzanie mieli co oglądać, szczególnie przepiękną bramkę Petteriego Forsella. Takie trafienia zwykło określać się "stadiony świata". Dla Miedzi trafili także Bożo Musa (dobijając piłkę po strzale Forsella) oraz Omar Santana z rzutu karnego. Z kolei dla Lecha gole zdobywali Maciej Gajos i Joao Amaral.

W tunelu prowadzącym na murawę udało nam się złapać i chwilkę porozmawiać z byłym selekcjonerem kadry Polski, a obecnym trenerem Lecha Poznań, Panem Adamem Nawałką, który życzył naszym zawodnikom wielkiej kariery sportowej. Dodał jeszcze że kibicuje naszym zawodnikom i liczy na to, że za kilka lat zobaczy ich na boiskach ekstraklasy – informuje trener JTS Jawor.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.