Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworzanin wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

To miała być rutynowa kontrola drogowa. W jej trakcie uwadze policjantów dokonujących sprawdzenia nie umknęło jednak nerwowe zachowanie pasażera Skody.

Fot. KPP Jawor © KPP Jawor

Chwilę później okazało się, co było jego powodem. 28-latek miał bowiem przy sobie poporcjowane w woreczkach strunowych narkotyki. Teraz podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Tuż po godzinie 3 w nocy policjanci zauważyli na jednej z ulic w Jaworze Skodę, w której znajdowało się 2 młodych mężczyzn. Mając podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego, funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie czynności uwagę mundurowych zwrócił pasażer samochodu, który zaczął się nerwowo zachowywać.

W trakcie dalszych sprawdzeń wyjaśnił się powód nietypowego zachowania mężczyzny. Policjanci ujawnili bowiem przy 28-letnim mieszkańcu Jawora poporcjowane narkotyki. Susz roślinny koloru zielonego znajdował się w kilku woreczkach strunowych. Przeprowadzone badanie  wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci sprawdzają, czy 28-latek, który w przeszłości był już notowany za tego typu przestepstwa nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków oraz skąd je miał.

Teraz młody jaworzanin za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
_______________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jaworzanin
Jaworzanin10 stycznia o 10:30
Buhahaha rękawica ciśnienia nie wytrzymała i spanikowal......
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.