Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworzanie wyróżnieni podczas Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

W sobotę (9.02) odbyła się 10. Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego w Legnicy. Podczas uroczystości wyróżniono również sportowców z Jawora.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Tytuł najlepszego zawodnika z gminy Jawor otrzymał Michał Nawracaj (Ajan Iron Team Jawor), natomiast najlepszą zawodniczką została Anna Kulbida (Olimpia Jawor). Tytuł „Kuźnia sportowych talentów” powędrował do Marty Czyczerskiej (Jaworski Klub Sportowy SPARTAKUS). Podczas gali wyróżniono samorządowych przyjaciół sportu Zagłębia Miedziowego, w gronie których znalazł się burmistrza Jawora Emilian Bera.  

Więcej informacji jest dostępnych na stronie legnica24h.pl

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Biegacz
Biegacz12 lutego o 00:03
To nie gala sportowców a polityków. Pytanie kto płaci i ile za ich obecność na tym święcie ? Proszę dość mieszania sportu w polityke
Lubię to! 1
jaworzanin 2
jaworzanin 210 lutego o 23:40
A więcej ich tam już nie było, prawie cała rada miejska z burmistrzem na czele, nawet sekretarz. Ciekawe ile znowu miasto zapłaciło za tę galę.
Lubię to! 8
m
m10 lutego o 19:46
którzy to sportowcy bo ze zdjęć mało wynika
Lubię to! 2
sportowiec
sportowiec10 lutego o 19:32
Ja tu na pierwszym planie widzę lansujących się kandydatów na wybory, sportowcy na drugim planie niestety a szkoda bo zapracowali sobie
Lubię to! 7
kibic
kibic10 lutego o 18:21
super brawo spartakus tylko ci trzej panowie muszą się zawsze na kimś wozić i lansować widze tam mojego radnego którego od wyborów nie widziałem głosy dostałem i do widzenia. tym razem tak nie będzie głosów nie ma albo pan radny niech obwód wyborczy zmieni .
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.