Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Jaworzanie najlepsi na Mistrzostwach Polski Juniorów w skokach na trampolinie

W niedzielę w Katowicach zakończyły się trwające trzy dni Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce. Jaworska „Victoria” zdobyła złoty medal w klasyfikacji klubowej na trampolinie.

Na zdjęciu zawodnik MKS Victoria Jawor Jonatan Detyna © Paweł Sasiela

Wracamy z Katowic z 8 medalami! – informuje Klub Sportowy „Victoria” Jawor na portalu społecznościowym.

Oprócz złotego medalu w klubowej klasyfikacji, jaworzanie zainkasowali wiele medali w innych kategoriach. Indywidualnie srebrny medal zdobył Jonatan Detyna, a brązowy Kornel Woźniak. W skokach synchronicznych Jonatan z Kornelem wywalczyli złoty krążek, a srebro Bartlomiej Juckiewicz i Darek Woźny. Wśród kobiet Karolina Juskowiak i Oliwia Tabisz zajęły drugie miejsce.

Z kolei skoki drużynowe zakończyły się dla jaworskiego klubu trzema medalami. Brąz zdobyły juniorki Oliwia Tabisz, Oliwia Marciniak, Karolina Juskowiak i Alicja Kowalska, natomiast juniorzy Filip Fajkiel, Mateusz Głąbicki, Dariusz Woźny wywalczyli złoto a Kornel Woźniak, Jonatan Detyna i Bartek Juckiewicz brązowy medal.

Przy okazji Mistrzostw Polski Juniorów odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w skokach indywidualnych na trampolinie. W tej konkurencji srebrny medal zdobył Karol Kołodziej. 6. miejsce zajął Bartosz Kołodziej, 7. miejsce Szymon Woźny, a na 9. pozycji uplasował się Łukasz Mikuła.

Klasyfikację klubową wśród młodzieżowców MKS „Victoria” Jawor ukończył na 3. miejscu.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.