Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworskie Gody: Młodzi artyści nagrodzeni

Podczas uroczystej gali w jaworskim teatrze wyróżniono najlepszych młodych artystów w Powiatowym Konkursie Kolędniczym Jaworskie Gody.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Pracę młodych artystów oceniało jury w składzie: ks. Tomasz Bunikowski (przewodniczący), Renata Krawczyk (sekretarz), Patrycja Jarosz oraz Danuta Brdak.

W kategorii „Dzieci Przedszkolne” Tytuł Najlepszego w kategorii widowiskowej otrzymało Przedszkole Niepubliczne „Prymusek” za inscenizację pt. „Boże Narodzenie”. Z kolei wyróżnienie trafiło do grupy Krasnale w Przedszkolu Publicznym nr 2 „Akademia Krasnoludków” za przedstawienie jasełkowe pt. „Dar Serca”.

W kategorii „Dzieci Szkolne (klasy I-III) wyróżniono zespół „HAPPY GROUP”, reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 w Jaworze w kategorii wokalno-instrumentalnej. W kategoriach widowiskowej Tytuł Najlepszego zdobyła Szkoła Podstawowa w Wiadrowie za przedstawienie pt. „Jasełka”. Natomiast wyróżnienie trafiło do zespołu „ANCYMONKI” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach za występ „Ach, co za noc”.
 
Z kolei w kategorii „Dzieci Szkolne (kl. IV-VI), w kategorii wokalno-instrumentalnej Tytuł Najlepszego otrzymała Karolina Uziałko ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaworze za wykonanie pastorałki „Bo zimą”. Wyróżnienie trafiło natomiast do Natalii Majki ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy za utwór utwór „Kolęda Cisza”.

W Kategorii widowiskowej Tytuł Najlepszego zdobył zespół „ESKAPADA” ze Szkoły Podstawowej nr 5 za przedstawienie pt. „Zagubiony Anioł”. Wyróżnienie przyznano zaś grupie „Trylki” ze Szkoły Podstawowej w Paszowicach za wykonanie utworów „Cieszmy się” i „Dzisiaj w Betlejem”.

W kategorii „Młodzież szkolna (kl. VII i gimnazjum) Tytuł Najlepszego otrzymała Kinga Fudali ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy w repertuarze „Od serca do serca”. Wyróżnienie otrzymała uczennica Szkoły Podstawowej w Targoszynie Natalia Krupa za wykonanie utworu pt. „Maleńka Miłość”. W kategorii widowiskowej wyróżnienie otrzymali „Amatorzy” ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy za widowisko jasełkowe pt. „Gość Oczekiwany”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.