Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworski „Medyk” przywitał wiosnę z gośćmi

Zespół Szkół w Jaworze „Medyk” gościł dzisiaj uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie. Dzieci zwiedziły szkołę, a warsztaty dla przybyłych poprowadziła dyrektor Dorota Subocz.

Jaworski „Medyk” otworzył drzwi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie. © Paweł Sasiela

Uczniowie mieli okazję pogłębić wiedzę z zakresu ratownictwa medycznego, rehabilitacji oraz opieki medycznej. Ponadto mogły sprawdzić swoje zdolności manualne podczas warsztatów w pracowni terapii zajęciowej.

- Przyjechaliśmy w związku z pierwszym dniem wiosny. Inne szkoły organizują wycieczki do kina, niektórzy udają się na wagary. My chcieliśmy zapewnić naszej młodzieży fajne spędzenie czasu na warsztatach. Podczas nich dzieci wykonają pióra anioła, które zabiorą w prezencie do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy uczestniczyć w tych zajęciach. Fantastyczne jest to, że uczniowie zabiorą ze sobą pamiątkę, a jeszcze fajniejsze, że jestem tu po raz pierwszy i nie wiedziałam, że takie miejsce istnieje. Żałuję, że tak późno się dowiedziałam - mówiła Irena Oleksyn, nauczyciel plastyki w SP nr 1 w Lubinie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.