Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworscy policjanci zatrzymali wandala parę minut po przestępstwie

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. Chuligan, któremu „puściły nerwy” rozładował swoje emocje wybijając szybę wystawową w jednym z jaworskich sklepów.

Fot. KPP Jawor © KPP Jawor

Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 września wieczorem, na jednej z ulic w pobliżu centrum Jawora. Wandal wyładował swoją energię wybijając szybę wystawową w sklepie odzieżowym. Następnie uciekł z miejsca przestępstwa. Chwilę później, na podstawie ustalonego rysopisu został on namierzony przez jaworskich policjantów w pobliżu miejsca zdarzenia. Na widok radiowozu podjął próbę ucieczki, jednak po kilkuset metrach został zatrzymany przez mundurowych. Podejrzanym okazał się 31-letni mieszkaniec Jawora. Trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić motywów swojego działania. Próbował przekonać policjantów, że zdenerwowali go pracownicy socjalni. Postanowił więc wyżyć się na jednej z szyb wystawowych, powodując straty w kwocie 1000 zł.

Mężczyzna dopuszczając się zniszczenia mienia musi liczyć się z tym, że stanie przed sądem, a za popełnienie takiego czynu grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

_____________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jk
Jk27 września 2017 o 21:53
Ojej ta nasza policja jest super.
Lubię to! 0
..
..21 września 2017 o 07:45
szybka interwencja to podstawa
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.