Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

(FOTO) Jaworscy policjanci zatrzymali pasera, odzyskali skradziony w Niemczech samochód

Policjanci z Jawora wpadli na trop pasera, który w wynajmowanych garażach ukrywał skradziony na terenie Niemiec samochód osobowy oraz części pochodzące z rozbiórki pojazdów różnych marek.

© KPP Jawor

Odzyskane auto wróci do właściciela, natomiast zatrzymany paser usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze jaworskiej komendy uzyskali informację, z której wynikało, iż w jednym z garaży na terenie Jawora są przechowywane pojazdy pochodzące z kradzieży. Policjanci szybko ustalili lokalizację „dziupli samochodowej”.

Po otwarciu trzech sąsiadujących ze sobą pomieszczeń garażowych ujawniono znaczną ilość pochodzących z rozbiórki, części pojazdów różnych marek oraz kompletnego Volkswagena Touran. Po wykonanych sprawdzeniach okazało się, że samochód został utracony na terenie Niemiec. Dzięki jaworskim mundurowym wróci do właściciela.

Policjanci idąc dalszym tropem wpadli na ślad mężczyzny, który wynajmował pomieszczenia od nieświadomego całego procederu właściciela. Zatrzymany paser nie krył zaskoczenia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Jawora. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.