Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Jawor pachnący chlebem

Poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepszy chleb domowego wypieku oraz najlepszych w kulinarnym show pn. Dolnośląskie Pieczenie Chleba.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Pierwszą nagrodę za najlepszy chleb domowego wypieku otrzymała Aniela Pańczak, drugie miejsce zajął Jarosław Mazik, a trzecie Alina Żmuda. Natomiast w konkursie pn. „Dolnośląskie Pieczenie Chleba” w kategorii samorządowiec najlepszą okazała się Pani Renata Dembek - zastępca burmistrza Polkowic, a w kategorii piekarnia zwyciężyła Kinga Miakienko z Piekarni „Przy Czarcim Młynie” ze Świeradowa Zdrój. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.