Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jasełka w Snowidzy

W niedzielę w świetlicy wiejskiej w Snowidzy odbyły się jasełka organizowane przez Szkołę Podstawową w Snowidzy.

© Paweł Sasiela

- Jak co roku szkoła w Snowidzy organizuje jasełka, zapraszając rodziców, przyjaciół szkoły, władze. Udało nam się połączyć to z Dniem Babci i Dniem Dziadka. Wielkie słowa uznania, nie jestem nawet wstanie wypowiedzieć tak ogromnych słów wdzięczności dla nauczycieli, którzy poświęcili dużo czasu, pani Ali, pani Iwonce, pani Angelice, pani Wioletcie, wszystkim paniom z nauczania wczesnoszkolnego, które przygotowały grupę od 0 do 3 oraz pani Jadwidze, pani Ani przygotowującym grupę starszą. W tym roku nasze jasełka były bardziej oparte o kolędy, przyjęły troszeczkę inną formę, ale wydaje mi się, że wszystkim się podobało - mówił Dariusz Brzyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.