Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) II Sesja Rady Miejskiej w Jaworze

Za nami druga sesja Rady Miejskiej w Jaworze w nowej kadencji. Podczas obrad radni podjęli m.in. uchwały w sprawie wyboru składów poszczególnych komisji, czy w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta Jawora. Prezentujemy fotorelację z obrad.

Nagranie sesji zobaczyć można TUTAJ.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Los i opłaty
Los i opłaty6 grudnia 2018 o 13:09
Już zaczęły się podwyżki, radni EBrakłem podnieśli opłaty podatku od nieruchomości i ustalili wynagrodzenie burmistrza na max jaki tylko mozna, wywalono opozycję z czego się dało i jest już monowładztwo w gminie. Teraz pozdrawiam wszystkich którzy głosowali na EBPodwyżki. Wydrenować gminę jak się da i uciec. Dziękuję "jaworzanie" za ten los...
6 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 1
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.