X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) II Piknik Charytatywny w Budziszowie Wielkim

W sobotę na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Budziszowie Wielkim odbył się II Piknik Charytatywny. Kwestowano dla Julii, Sebastiana i Grzesia.

© Paweł Sasiela

Na przybyłych czekały liczne atrakcje. Młodzi piłkarze mieli okazję rywalizować w turnieju Alkam Cup. Na dzieci czekały też dmuchańce oraz gry i zabawy przygotowane przez animatorów. Odbyła się także I edycja biegu Run & Help na dystansie 1,5 km. Strażacy z OSP Budziszów Wielki zaprezentowali natomiast pokaz akcji ratunkowej. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.