Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) II LOM: Kuźnia rozbiła Unię

W meczu II Ligi Okręgowej Młodzików Kuźnia II Jawor rozbiła na własnym boisku Unię Rosochata.

© Paweł Sasiela

Goście tylko w początkowych fazach obu połów toczyli wyrównaną grę z niebiesko-żółto-czarnymi. Przez większą część spotkania przewaga Kuźni była wyraźna, a Unia ograniczała się jedynie do wyprowadzania kontr. To właśnie po jednej z nich w końcówce meczu zespół z Rosochatej uzyskał honorowe trafienie. Z rzutu karnego rozmiary porażki zmniejszył Igor Święch. Dla MRKS-u czterokrotnie trafiał Aleks Jaszowski, a jedno trafienie dołożył Jakub Kita.

 

Kuźnia II Jawor - Unia Rosochata 5:1 (1:0) 

Bramki: Jaszowski (4), Kita - Święch

 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator28 kwietnia o 13:44
Poziom rywala powala na kolana. Hahahahihihihehehe !
Lubię to! 1
Wojtek
WojtekKibic_Obserwator30 kwietnia o 10:36
Szacunek trzeba mieć do każdego rywala. Z Termalici też się kiedyś śmiali...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.